Aktualności/News * Etruria Polonia FCI * Nasze Psy/Our Dogs * Szczenięta/Puppies * Galeria/Gallery * Linki/Links * Kontakt/Contact

_____________________________________________________________________

 

 

      

 

 

Aktualnie posiadamy na sprzedaż rokującego wystawowo PIESKA rasy CHIHUAHUA KRÓTKOWŁOSY - ur. 23.05.2014.  Jest zdrowy, zadbany, odrobaczony, zaszczepiony, wstępnie nauczony czystośći i gotowy do odbioru wraz z metryką, książeczką zdrowia i wyprawką karmy. Jest już po serii szczepień ochronnych i kwarantannie poszczepiennej. Zapraszam !

 

 

Rodzice:

 

 

               

 

 

  Ch.PL, Mł.Ch.PL, Mł.Zw.PL, CACIB, BOB BALTAZAR Kociokwik FCI  Sasquehanna OLIWKA

 

 

 

 

 

   

 

JOZIN Z BAZIN Etruria Polonia FCI (male) - piesek na sprzedaż

 

 

 

 

 

    

 

 

   

 

 

 

 

GALERIA/GALLERY

 

 

 

 

Hodowla "Etruria Polonia FCI" od 1997 roku jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce (oddział Warszawa) - jedynej organizacji w Polsce będącej członkiem FCI (Międzynarodowa Organizacja Kynologiczna z siedzibą w Brukseli). Wszystkie urodzone u nas szczenięta posiadają metryki ZKwP, a tym samym prawo do uznawanego na całym świecie rodowodu FCI dającego gwarancję czystości rasy.

 

 

 

 

Zapraszam do odwiedzenia działu dotychczasowe mioty, w którym znajdują się zdjęcia szczeniąt z poprzednich miotów urodzonych w naszej hodowli oraz do zapoznania się z ich osiągnięciami wystawowymi.

 

 

MIOTY/LITTERS 

 

     

 

      

***

Kontakt:

tech. wet. Adrianna Buks-Ziółkowska

0602 338 518

Wola Mrokowska k/W-wy

POLAND

ada@etruria.pl

 FACEBOOK