Aktualności/News * Etruria Polonia FCI * Nasze Psy/Our Dogs * Szczenięta/Puppies * Galeria/Gallery * Linki/Links * Kontakt/Contact

_____________________________________________________________________

 

 

      

 

 

Aktualnie na nowy, kochający dom czeka jeszcze JEDEN PIESEK rasy Chihuahua Długowłosa urodzony 11 września 2014. Maluch jest zdrowy, zadbany, odrobaczony i nauczony czystości. Jest już po serii szczepień ochronnych i kwarantannie poszczepiennej (wychodzi na spacery). Wychowuje się w stałym kontakcie z dziećmi. Jest gotowy do odbioru wraz z metryką (ZKwP - FCI), książeczką zdrowia i wyprawką karmy. Wyłącznie w odpowiedzalne ręce ! Zapraszam :)

 

 

Rodzice:

 

 

               

 

 

  Ch.PL, Mł.Ch.PL, Mł.Zw.PL, CACIB, BOB BALTAZAR Kociokwik FCI  Edycja Limitowana FCI ATLANTYDA

 

Miot "K" ur. 11.09.2014

 

 

 

 

 

 

Piesek CHIHUAHUA na sprzedaż: KAKTUS Etruria Polonia FCI  

 

 

        

       

 

 

 

 

 

    

 

 

 

   

 

 

    

 

 

 

       

 

 

 

   

 

 

 

 

Kontakt: 602 338 518 - zapraszam !

 

 

 

 

 

 

Hodowla "Etruria Polonia FCI" od 1997 roku jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce (oddział Warszawa) - jedynej organizacji w Polsce będącej członkiem FCI (Międzynarodowa Organizacja Kynologiczna z siedzibą w Brukseli). Wszystkie urodzone u nas szczenięta posiadają metryki ZKwP, a tym samym prawo do uznawanego na całym świecie rodowodu FCI dającego gwarancję czystości rasy.

 

 

 

 

Zapraszam do odwiedzenia działu dotychczasowe mioty, w którym znajdują się zdjęcia szczeniąt z poprzednich miotów urodzonych w naszej hodowli oraz do zapoznania się z ich osiągnięciami wystawowymi.

 

 

MIOTY/LITTERS 

 

     

 

      

***

Kontakt:

tech. wet. Adrianna Buks-Ziółkowska

0602 338 518

Wola Mrokowska k/W-wy

POLAND

ada@etruria.pl

 FACEBOOK